WIADOMOŚCI

Connex Smart VCI – sprawdź dlaczego warto go wybrać?

Tester Connex Smart VCI prezentuje dokładnie takie same możliwości diagnostyczne co Connex współpracując z komputerem na którym instaluje się oprogramowanie. Możliwa jest również instalacja pełnej wersji oprogramowania na Smartfonie/tablecie z systemem operacyjnym Android oraz IOS, co jest unikalną funkcją na tle wszystkich urządzeń dostępnych obecnie na rynku.
Cechy urządzenia:
– oprogramowanie w całości po polsku
– roczny dostęp do oprogramowania BrainBee, czyli dostęp do czterech kolejnych aktualizacji, ponieważ aktualizacje Connex wypuszczane są co 3 miesiące (marzec, czerwiec, wrzesień, grudzień).
– roczny dostęp do danych technicznych B-PS Info
– roczny dostęp do danych technicznych B-PS Tutor
– 2 lata gwarancji

Korzystając z urządzenia za każdą diagnostykę otrzymuje się punkty wymienne automatycznie na przedłużenie aktualizacji. Oznacza to, że przez rok można uzyskać 3-4miesiące przedłużenia licencji (aktywowane w momencie wykupienia aktualizacji). Kupując update w okresie +/- 1miesiąc od wygaśnięcia uprawnień otrzymuje się dodatkowe 2miesiące przedłużenia jako Bonus. W praktyce klient, który korzysta z testera i zbiera punkty, oraz wykupi aktualizację utrzymujać jej ciągłość otrzyma nie 12, a nawet 18miesięcy do przodu. Jeżeli klient nie wykupi aktualizacji może dalej korzystać z urządzenia, ponieważ Connex Smart nie blokuje się.

Przekonaj się o możliwościach urządzenia Connex Smart VCI w praktyce!