WIADOMOŚCI

Nowe funkcje systemu operacyjnego urządzenia Connex

Najnowsza wersja oprogramowania Connex wprowadza sporo zmian w zakresie optymalizacji programu, oraz dadaje nowe funkcje użyteczne dla użytkownika. Jeśli chodzi o zmiany w samym systemie operacyjnym możemy wyróżnić:
– dodanie przypomnienia o wpiętym module VCI. Od teraz po zakończeniu procedury diagnozy wyświetli się informacja ze specjalnym sygnałem dźwiękowym przypominająca o konieczności wypięcia modułu VCI. W ten sposób unikniesz ryzyka przypadkowej utraty urządzenia.
– koniec z cichą diagnostyką, tj. nowe efekty dźwiękowe. Na wnioski klientów aktywowaliśmy efekty dźwiękowe w testerze, przez co obsługa testera wydaje się być bardziej komfortowa i przyjazna, a to przecież o to chodzi.
– autokalibracja ekranu, specjalna procedura, która ma na celu uczyć urządzenie sposobu klikania w ekran przez użytkownika.
– kolejne zwiększenie prędkości działania. Jest to jedno z kluczowych założeń : Connex ma działać błyskawicznie!
– poprawa sposobu generowania raportów z diagnostyki. Bezprzewodowy wydruk raportu, ale i wykaz dowolnych informacji, np. błędów po autoskanowaniu całego pojazdu, wszystko przewstawione na profesjonalnie przygotowanym formularzu.

W najbliższym czasie planujemy wypuścić kolejne usprawnienia, w tym przede wszystkim:
– System wyszukiwania Columbus, nowa metoda wyszukiwania systemów i pojazdów, która jeszcze bardziej ułtawi obsługę.
– Re-Solve to nowa aplikacji pozwalająca na zdalne sterowanie i połączenie z producentem w przypadku problemów.

Zdjęcia