WIADOMOŚCI

Szkolenia z obsługi urządzenia do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów AGC-8200

Przedstawiamy najnowocześniejsze urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów! Model BrainBee AGC-8200 spełnia najwyższe kryteria jakościowe, oraz posiada funkcje niezbędne do poprawnej wymiany oleju we wszystkich rodzajach automatycznych skrzyń biegów. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która umożliwia dostawę i szkolenie z obsługi bezpośrednio w serwisie klienta. Ilość informacji, które mamy wam do przekazania jest naprawdę duża! Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt z naszym specjalistą 691-413-408.

Produkcja urządzenia odbywa się z całości we Włoszech na europejskich komponentach. Jakość wykonania nie budzi wątpliwości,
Zestawy adapterów gwarantują łatwość połączenia z niemalże każdym typem skrzyni biegów, oraz współpracują z baza danych umieszczoną w oprogramowaniu urządzenia. Maszyna sama wskaże numer adapteru, który powinieneś użyć, oraz wskaże miejsce podłączenia.


Wymiana w trybie automatycznym prowadzi operatora krok- po- kroku, umożliwiając poprawne wykonanie wszystkich etapów serwisu. W trakcie płukania układu możemy obserwować różnicę pomiędzy nowym, a starym olejem, który usuwany jest w układu wprost do zbiornika w urządzeniu. Po zakończeniu procedury olej w skrzyni ma taki sam kolor jak nowy olej, co oznacza, że układ został poprawnie oczyszczony.